فراخوانی برای طراحی نشان کیفیت مراکز تامین و عرضه گیاهان داروییستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری طی فراخوانی از طراحان گرافیک برای طراحی لوگو (نشان) کیفیت مراکز تامین و عرضه گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه، این نشان که به تولیدکنندگان محصولات، ارائه کنندگان خدمات، صاحبان اصناف و سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی فعال در حوزه گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی و طب سنتی که امتیاز لازم را کسب کنند، اعطا خواهد شد، معیاری جهت ارزیابی کیفیت مراکز تامین و عرضه گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی، خدمات طب سنتی و حوزه سلامت بوده که ضمن ایجاد رقابت سالم و علمی میان مراکز تولیدی و خدماتی در عرصه تجاری­‌سازی محصولات این حوزه در سطح ملی و بین­‌المللی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این نشان باید در برگیرنده مفهوم گیاهان دارویی/طب سنتی/سلامت، فلسفه و حکمت و تمدن ایرانی/اسلامی باشد.

مقررات و ویژگی‌های فنی مسابقه

طرح ارسالی باید از ارزش زیبایی‌ شناختی و گرافیکی مناسبی برخوردار باشد.

طرح ارسالی باید دارای مشخصه‌های بصری مستقل بوده و یادآور هیچ‌ یک از نشان­‌های موجود ایرانی یا خارجی نباشد (الزام به رعایت قانون کپی­ رایت).

طرح ارائه شده تا حد ممکن ساده بوده و متن آن کاملاً خوانا باشد.

مشخصه‌های فنی طرح­ برای اجرا در محیط‌های گوناگون چاپی و در اندازه‌های مختلف مورد توجه قرار گرفته شود.

فایل‌های لوگو با فرمتjpeg ، png یا با رزولوشن حداقل dpi 5۰۰ ارسال شوند.

هر شرکت‌ کننده حداکثر تا دو طرح را می‌تواند در مسابقه ارائه دهد و لازم است به همراه طرح ارسالی، رزومه طراح و همچنین مبانی طراحی و المان های به کار گرفته شده، ارائه شود.

تمامی حقوق استفاده از نشان برگزیده در هر زمان و به صورت انحصاری به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعلق خواهد داشت.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، چنانچه نسبت به مالکیت معنوی هر یک از آثار ارائه شده هرگونه ادعا و یا شکایتی از سوی دیگران مطرح شود، در صورت اثبات این موضوع، عواقب حقوقی ناشی از آن متوجه شرکت‌کننده بوده و این معاونت در حذف اثر ارسالی اختیار تام خواهد داشت.

انتهای پیام


منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
×

سلام هم اکنون پشتیبان آموزشگاه در واتس اپ آنلاین می باشد.

سوالات و پیگیری های خود را هم اکنون با انتخاب پشتیبان شروع کنید...

× گفتگو آنلاین با پشیبان